Odżywki na masęDużo władze wtedy fala mięśni. Im mocniejsze ciężary podnoszą, tym dynamiczniejsze staje się ciało, natomiast im głębsze mięśnie. Twoje mięśnie zwiększają rozmiar, dzięki czemu mogą podejmować cięższe ciężary. Dlatego skuteczność jest wysokością - podnosi ciężkie obowiązki i właściwie zyskujesz masę mięśniową.

Grupa mężczyzn stara się budować mięśnie, wykonując wysokie ćwiczenia odcinające, póki nie wypompują i nie bolą. Przecież to nigdy działa, skoro nie można zwiększyć wystarczająco ciężko, aby stworzyć wzrost mięśni. Tylko podnośniki, jakie są już całkowite lub przebywają narkotyków, mogą składać mięśnie, prowadząc najczęściej powtarzania izolujące, takie jak loki i muchy.

Naturalne podnośniki potrzebują zestawionych ćwiczeń, aby dokonać mięśnie. Musisz często Squat, Bench, Deadlift, OHPress i Row. Musisz podnieść ciężkie. Stwórz obecne zaś możesz wynieść do 43 funtów mięśni bez zastosowania środków lub ćwiczyć daleko niż trzy razy w tygodniu. Wtedy poniekąd leczy dla chudych hardgainerów takich jak ja.

Jak robić mięśnie

Najpoważniejszym brakiem w kształtowaniu mięśni jest kierowanie jak kulturysta. Wielu kulturystów używa narkotyków, a nie powie. I wyjątkowo zbudowali część ich wartości mięśniowych z skłonności, które dzisiaj robią. A same ćwiczenia kulturystyczne nie grają dla grupy ludzi. Więc działa...

Bądź żywszy. Najlepszych kulturystów, jakie żyły, były silne. Wiedzieli, że dużo władzy toż wysoce mięśni. Podnieś swój Squat do 140kg / 300lb, Bench Press do 100kg / 220lb i Deadlift do 180kg / 400lb. Cała masa mięśniowa wzrośnie, ponieważ wytrzymałość jest rolą.

Dodaj wagę. Zapomnij o uroczystości i bolesności. Zamiast skupiać się na daniu wartości na pas. Spróbuj podnieść więcej niż obecny raz. Będziesz intensywniejszy, co zwiększy ogólną masę mięśniową. Skoro nie podniesiesz dzisiaj daleko niż w ubiegłym miesiącu czy roku, nie budujesz mięśni.

Czy elementy. Wykonaj zadania, które wykonują jednocześnie kilka mięśni. Będziesz mógł budować większe ciężary, jakie będą wywoływać przyrost mięśni. Większość twojej rutyny powinna przykładać się z dużych przysiegów, stołu, podestów, suwnic i belek.

Użyj Barbell. Można podnieść większe kłopoty z barbells niż własne urządzenia. Wymagasz i zrównoważyć wagę. Barbells angażują więcej mięśni oraz pobudzają silniejszy przyrost. Użyj wolnych obowiązków nie podłączonych do maszyn. Rozpocznij światło oraz wykorzystaj właściwej formy, żeby zapobiec obrażeń.

Zwiększ częstotliwość. Im głównie trenujesz mięśnie, tymże super wyzwalasz go rosnąć. Im mnóstwo ćwiczysz, tym już twoja technika się poprawia, a większe możesz zwiększyć. Zacznij kucać, naciskając i trwając trzy razy w tygodniu, zaś nie chociaż raz.

Wyzdrowieć. Twoje mięśnie muszą powtarzać z twoich wysiłków, aby rosnąć coraz mocno. Nie mogą odzyskać siły, jeśli codziennie ciężko pracujesz. Nawet twój mózg potrzebuje przerwy. Weź trzy do czterech dni odpoczynku w tygodniu. Pomóż mięśniom odzyskać bardzo jedzenia, wody a snu.

Spożywaj dobrze. Twoje ciało używa odżywce do opalania ruchów i odzysku mięśni. Twoje mięśnie nie mogą powrócić do zdrowia oraz żyć, jeśli brakuje żywności. Grupę ludzi potrzebuje co kilka 3000kcal / dzień, aby wykonać mięśnie. Skinny mężczyźni o wielkim metabolizmie potrzebują także daleko, aby przybrać na roli.

Jeść białko. Twoje ciało używa białka w zamyśle zbudowania nowego mięśnia i odebrania osłabionego mięśni po treningu. Potrzebujesz 2,2 g białka na kilogram wagi ciała (1 g / lb), aby zmaksymalizować odzysk mięśni i podnosić mięśnie. Dla faceta o masie 80 kg / 175 kg dziennie stanowi obecne prawie 175 g białka.

Zejdź na posadzkę. Nie bogata odebrać sterydów podobne efekty bez zastosowania sterydów. Nie umiesz wymienić się w Arnolda za trzy miesiące, ponieważ budowanie mięśni wymaga czasu. Gwiazdy określały nierealistyczne oczekiwania. Przestań próbować wyglądać. Skup się na naprawie siebie. To zachowuje frustrację.

Bądź nadal. Część ludzi znajduje 0.25kg / 0.5lb chudego mięśnia tygodniowo, jeśli zrobi dobry program treningowy oraz umiejętnie je spożyć. Nie możesz zyskać mięśni łatwo niż obecne. To istnieje rok, aby zdobyć 12kg / 24lb mięśni szczupłych i zobaczyć dramatyczną zmianę. Całość jest więc kluczowa.

Szybkość wzrostu mięśni

Większość gości może zorganizować 0.25kg / 0.5lb mięśni szczupłych tygodniowo, kiedy ruszą się podnosić. To prawie 1kg / 2lb mięśni na księżyc lub 12kg / 24lb w rządu roku. Kładzie się, że dobry program szkoleniowy, taki jak StrongLifts 5 × 5, dobrze zjeść zaś są spójne. Wzrost mięśni staje się po wstępnym roku.

Twoja waga ciała może wzrosnąć o jeszcze 1 kg / 2 kg miesięcznie podczas podnoszenia. Twoje mięśnie magazynują glikogen, który porusza twoje treningi. Glikogen godzi się z wódką, co skutkuje zatrzymanie wody także grubszy obraz. Ta masa wody zwiększa ciężar ciała. Lecz ostatnie nie jest naturalna tkanka mięśniowa.

Niektórzy klienci mogą odebrać dużo niż 1kg / 2lb mięśni na księżyc. Nastolatki zyskują mięśnie szybciej, skoro zawierają nic testosteronu. Skinny dzieci zyskują mięśnie szybciej, ponieważ zaczynają słabnąć. Ludzie, którzy dostali się przed uzyskaniem mięśni szybciej dzięki świadomości mięśniowej. Narkotyki zmieniają wszystko.

Z nowej strony starsi pany osiągają mięśnie wolniej, skoro zawierają odrobina testosteronu. Też jak u samic - zazwyczaj robią tylko część mięśnia lub 12lb w pierwszym roku. Silni podnośniki zyskują mięśnie wolniej niż słabe podnośniki, ponieważ liczą już większą moc mięśniową.

Ale właściwie można spodziewać się, że w szeregu pierwszego roku osiągnie się około 1 kg / 2 lb mięśni na księżyc w efektywnym planie szkoleniowym. A jeśli od jakiegokolwiek czasu podróżujesz na siłownię, ale nigdy nie zrobiłeś programu takiego jak StrongLifts 5 × 5, możesz nadal uzyskać 12 kg / 24 kg mięśnia w przebiegu najbliższych 12 miesięcy.

Większość twoich przychodów mięśniowych nastąpi przez pierwsze trzy lata. Na świcie jesteś niepewny a przechodzi ograniczony mięsień. To zyskujesz moc i mięśnie szybko - są to młode. Począł od chudego tłuszczu o gramaturze 60 kg / 135 funtów. Moja waga wzrosła do 80kg / 175lb w szeregu pierwszych trzech lat, w przewagi w centralnym roku.

Ale z ostatniego czasu moja wymowa nie przeobraziła się. Im mocno odporności oraz mięśni jesteś, tym szkoda dostać więcej. Jest zatem kryterium zmniejszenia zysków - trzeba bardzo rzeczy, i kryzys stanowi skromniejszy. Szczęśliwie sukcesy są skorsze do utrzymania, i zatrzymać już po przerwie.

Większe jest finansowanie mięśni niż utratę oleju lub lepsze. Możesz szybko stracić 0,5 kg / 1lb tłuszczu tygodniowo, jedząc coś mniej. Możesz swobodnie dodać 2.5kg / 5lb na trening na Squats przez chwila tygodni z StrongLifts 5 × 5. Wszak nie można dokonać dobrze niż 0,5 kg / 1lb mięśni na tydzień. Porównać…

To tłumaczy, czemu nie możesz przypominać jak najpopularniejsi kulturystowie, modele fitness lub gwiazdy w cyklu trzech miesięcy. Od lat uprawiają przez masa lat - Arnold podnosił ciężary przez osiem lat, zanim zdobył naszego pierwszego Olympia. A nie ignoruj ​​błyskawice, opalania, photoshopu, narkotyków, ...

Nie ważna pozyskać daleko niż 1kg / 2lb mięśni na księżyc. Stanowi wówczas przyjazny limit genetyczny. Szczególnym ratunkiem, by wziąć mięśnie mocno nie będzie dokładnie. To zachodzi rok, żebym otrzymać 12 kg / 24 kg mięśni oraz wziąć istotnej zmiany. Bądź zwięzły i handel się, wówczas nie potrzebujesz dwóch lat, by tam dotrzeć.

Maksymalna masa mięśniowa zależy zwłaszcza od wysokości i jednostki kości. Wysokie kobiety mogą robić silniejszą moc mięśni niż mężczyzn krótkich. Panowie z ogromnymi, grubymi klatkami mogą dostać dużo mięśni niż mieszkańce o małych budurach również cienkich nadgarstkach / kostkach jak ja.

Casey Butt Phd opracował receptury, aby określić dużą masę mięśniową, którą ważna otrzymać naturalnie. Jego przeglądania wsparte są na szerokości mięśni najlepszych kulturystów na świecie, zanim były sterydy anaboliczne (źródło). Przekształcę formułę Casey w otwartą tabelę poniżej.

Te grupy zakładają rozmiar nadgarstka 17.8cm / 7 ", rozmiar kostki 22.9cm / 9" i tkanki tłuszczowej 10%. Wielkość mięśnia jest najpopularniejsza. Te sumy dotyczą wyłącznie mężczyzn. Samica potencjał mięśniowy jest głębszy, ponieważ są one przeważnie krótsze, słabsze również przechodzą niewiele testosteronu.

Te sumy opierają się na zrealizowaniach najlepszych kulturystów, jakie kiedykolwiek istniały, w współczesnym Reg Park. Dlatego nierealistyczne wkłada się oczekiwanie uzyskania jak największej kwocie mięśni. Ci, którzy kierowaliśmy, byliśmy piękniejszą etykę i genetykę funkcji niż reszta, inaczej nie bronili się mistrzami.

Bądź więc dumny, jeśli osiągniesz 90% swojego potencjału fizycznego w krótkim stanie. Jestem 5'8 "z 6'7" nadgarstkami. Ja stanowię około 175lb z może 12% tkanki tłuszczowej. To 90% z 190lb. Dlatego, niemniej nie stanowię znaczącym facetem a może robić kilkoro na dokumencie, ludzie, z jakimi się spotykam, zawsze zwracam pomoc na budowanie ciężarów.

Te pierwszej pokazują, że grupę gości nie będzie wybudować 200lb skromnego i silnego ciała. Średnia wielkość klientów w Poziomach Zjednoczonych wynosi 1m75 / 5'9 ". Chyba, że ​​stanowisz cieńszy, jednym środkiem na zrobienie stanu 200lb jest wzmocnienie twojego organizmu tłuszczu ... lub kupowanie sterydów anabolicznych. Ciężka robota nie przyniesie efektu naturalnym podnośnikom.

Należy o aktualne, by nie demotować ciebie. Wręcz odwrotnie - nie chcę, żebym się zdezaktywizowała, ponieważ wyznasz nierealistyczne cele, takie jak 21 "zgrane ramiona. Reg Park miał 18,5 "ramion, rywalizował przy 214 funtów także obejmował 6'1" wysokości. Potrafił Squat 600lb i Bench 500lb. Jest chwila prawdopodobne, by zrobić lepsze z niego. Naprawdę.

To rzeczywistość, że ​​ułożyły się sposoby ruchu i karmienia. Ludzie zyskają władzę i mięśnie łatwo aniżeli w klimatach Rega Parka. Ale genetyka odpowiednia nie przeobraziła się - nadal jest ograniczenie, ile mięśni można naturalnie uzyskać. Natomiast zatem dąży głównie od wielkości oraz kształtu ramki.

Co się zastąpiłoby to sterydy anaboliczne. Arnold Schwarzenegger konkurował na 235lb / 6'2 ". Trzy dekady później Ronnie Coleman rywalizował o 300lb / 5'11 ". Oboje ciężko pracowali, obaj Deadlifted ponad 700lb, Arnold przyznał nawet, że korzystał narkotyków. A pewien wyraźnie używany więcej, aby dojść 65lb większe ...

Dlatego zawodnicy fizycznej sylwetki rzadko stanowią ponad 200lb. Nie mogą być dostatecznie szczuple, żeby się pokazać zgrane. Grupę mężczyzn konkuruje w weselszej klasie 165lb, ponieważ spełnia się to, kiedy polecisz do samego ciało w oleju. 200lb zgrane, naturalne fizyczne mięsa są rzadkie.

Twoja genetyka determinuje wygląd twoich mięśni. Ludzkie mięśnie wyglądają czyli spośród owego indywidualnego powodu, że ich osoby wyglądają inaczej. Możesz podnieść rozmiar mięśni, podnosząc ciężary. Wszak nie możesz odmienić swojego wymiaru, bowiem nie możesz poprawić swojej genetyki. Przykłady ...

Rozmiar ramki. Mężczyzny z złym tułów porównywalny do mnie mają doskonalszy wygląd niż wszyscy z dalekim torsem. Do zrealizowania tejże jednej kwoty miejsca potrzebna jest słabsza moc mięśniowa. Mężczyźni z wieloletnim biustem będą oczekiwać bardziej małe dodatkowo wynoszą krótsze talia.

Wstawki mięśni. Biceps będzie miał dłuższy zakres, jeśli masz znaczne wstawki bicepsowe. Twoje cielęta będą przypominać mniejsze, gdyby uważasz jasne cielęce przywiązania, takie gdy ja, gdyż zawieramy lekko mięśni do książki - większość dolnej partii stopy i kości jest ścięgna.

Długość kończyn. Pany z długimi ramionami i stopami kiedy ja przeważnie będą przypominać bardziej chuda, bowiem stanowi sporo zajęcia na zrealizowanie. Muszą zwiększyć ich pełny rozmiar mięśni, żebym ich ramiona i nogi wyglądały duże. Będą musieli oznaczać daleko na owej indywidualnej wysokości, jedząc dobrze.

Należy dbać, że nie można izolować grupie mięśni. Nie ważna iść niższych lub otwartych biczek, ani wewnętrznej klatki piersiowej. Działasz wszystek mięsień, czy nie. Co można zbudować, to rozbudować ogólny rozmiar mięśnia, więc zajmuje więcej. Wydajesz to, podnosząc uciążliwe i jeść bardzo.

Nie staraj się wyglądać jak gwiazda lub model. Wszystek jest stworzony inaczej, jak poprzednio wyjaśniono. Twoja genetyka determinuje stan twoich mięśni. Tak dlatego, jeżeli nie posiadasz tego tegoż poziomu ramki, długości kończyn i udziałów mięśniowych, co gwiazda lub model, nie będziesz w mieszkanie odtworzyć własnego obrazu.

W prawdy gwiazda filmowa nie robi naturalnie samo. Zwróć koncentrację na aktualne, jak Hugh Jackman wygląda jako najpotężniejszy z trzech. Chris Hemsworth ma większy tors z lżejszym chudym. Ciało Daniela Craiga jest drobniejsze i oczekuje nieporęcznie. Ich klatka piersiowa oraz ramiona posiadają oryginalne kształty.

Nawet jeśli podniesiesz i zjedz więc jedno, nie będziesz oczekiwać naturalnie samo. Przez dwa lata trenowałem z nauczycielem. Sprawiliśmy też same komplety. Reps i ćwiczeń. Ale robiłeś inaczej, ponieważ inna genetyka. Moi koledzy podobnie robią inaczej, mimo tych jedynych rodziców. Toż realizuje wyłącznie dla bliźniąt identycznych.

Część ludzi nie może pełnić się sławnych ćwiczeń. Są wszechstronne i czasochłonne. Aktorzy są czas. Otrzymują uwaga z osobistych trenerów i smaży. Są zmotywowani wielkimi paychecks. A dużo nienawiści zbierają się, kończ się jak tylko sprawdzanie się skończy, a rusz tłuszcz. Sprawdź Gerarda Butlera po 300.

Fakt istnieje taka, iż ​​większość aktorów nie robi w obrazach przez pełen rok. Muszą przypominać dobrze ale w kilku koszulkach. A ich mięśnie są akcentowane przy wykorzystaniu specjalistycznych kątów, błyskawic, makijażu lub chociażby CGI. Dla plakatów filmowych jest doświadczona fotografia. Dużo dymu i luster.

A wtedy są sterydy. Aktorzy są na wyciągniętym harmonogramie. Wstają, ale nadal muszą wyglądać zgrane. Ich spełnienie zależy od ich aspektu. Konkurencja jest otwarta. To czyni, że sterydy kuszą. Tylko mali są otwarci na użytkowanie z nich - nie chcą korzystać problemów czy rozczarować swoich fanów.

Chodzi o aktualne, że przyjemnie jest organizować transformacjami gwiazd. Chris Pratt z tłuszczu zmieści się w rozwoju sześciu miesięcy - fajnie. Hugh Jackman jest wiecznie długi oraz żywy w dojrzałych latach czterdziestych - świetnie. Po prostu nie próbuj kupić tychże samych finałów w bieżącej jednej ilości czasu przy używaniu tejże samej procedury. Owo nie zadziała.

Ważniejsze - nie próbuj patrzeć jak ktoś inny. Wykonaj piękniejsze ciało, które sprawia, że następni wolą patrzeć gdy Ty. Zrealizuj to zwiększając agresję oraz moc mięśniową najpierw, i dalej opuszczając tkanki tłuszczowe, aby zyskać zgrane. To przyda, iż będziesz oczekiwać świetnie niezależnie od własnych genów.

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

Top